Nechte vaše starosti doma.
U nás se příjemně pobavíte.

Nabízíme Vám posezení ve vinném sklepě s délkou 25 metrů pro 50 osob s ubytováním a celoročním provozem, maximálním pohodlím a soukromím. Vhodné pro soukromé i firemní oslavy, srazy, školení, svatby a další příležitosti.

Co vás čeká?

Čeká Vás tradiční jihomoravské uvítání a prezentace vinařství. Představíme Vám jednotlivé vzorky odrůdových zemských vín, dále přívlastková a archivní vína, vinařské oblasti a také se seznámíte s jejich pěstováním a výrobou. Vše s odborným výkladem. Jedinečnou atmosféru dokreslují dubové sudy a pro štěstí si můžete na klenbu sklepa nalepit minci.

Celovečerní pohoštění obsahuje

 • řízená degustace s odborným výkladem - cca 1,5 hodiny (ochutnávka sudových, přívlastkových a archivních vín, cca 15 vzorků, během degustace je servírován chléb, škvarková nebo sádlová pomazánka)
 • neomezená konzumace sudových vín a nealko nápojů v průběhu celého večera ( v případě, že má někdo zájem konzumovat přívlastková vína – doplatek 80 kč / láhev)
 • Večeře - ½ grilované kuře, chléb a okurek
 • Druha večeře -  obložené studené talíře
 • káva, čaj

(vše je v průběhu večera doplňováno obsluhou)

Ceník

Cena na osobu za posezení 770 Kč bez DPH. Začátek cca. v 18.00, nebo dle domluvy. Možnost zajistit reprodukovanou hudbu – klávesy, harmonika či cimbálová muzika. Podrobnější nabídka večera na vyžádání.

Posezení obrázek 1
Posezení obrázek 2
Posezení obrázek 3
Posezení obrázek 4
Posezení obrázek 5
Posezení obrázek 6

Ubytování

Jestliže nespěcháte nebo jste z daleka, můžete využít ubytování pro 47 osob, které se nachází přímo nad vinným sklípkem. Ubytování nabízíme i pro možnosti rodinné rekreace, cykloturistiky.

Skladba pokojů

Pokoje nad sklípkem: 1 x 2 lůžkový pokoj, 1 x 3 lůžkový pokoj, 4 x 4 lůžkový pokoj, 2 x 5 lůžkový pokoj.
Dřevěné přístavky za sklípkem: 1 x 4 lůžkový pokoj, 2 x 6 lůžkový pokoj.

Ceník

Ubytování 320 Kč bez DPH (ubytování se nachází přímo nad sklípkem). Snídaně: 120 Kč bez DPH.

Ubytování obrázek 1
Ubytování obrázek 2
Ubytování obrázek 3
Ubytování obrázek 4
Ubytování obrázek 5
Ubytování obrázek 6

Blučina a okolí

Blučina leží 15 km jižně od Brna. Je rozložena při severním úpatí kopce Výhonu (355 m) s pestrou mozaikou vinohradů a Akátovou rozhlednou. V místě je koupaliště i rybník.

V okolí se nachází Slavkovské bojiště s Mohylou míru (15 km) a Slavkovským zámkem, Aqua Park – Žabčice (6 km), Aqualand Pasohlávky (12 km), Rajhradský klášter (7 km), nebo zámek Židlochovice s rozlehlým parkem (3 km).

Pro cyklisty je zde spousta cílů po stezce vedoucí až do Vídně, na kterou se můžete napojit přímo v Blučině. Lze dojet až do malebného městečka Mikulov a na Pálavské vrchy. Čeká na Vás návštěva Lednicko - valtického areálu s úchvatným zámeckým parkem v Lednici, nebo rekreace u jezer přehradní nádrže Nové Mlýny.

Okolí obrázek 1
Okolí obrázek 2
Okolí obrázek 3
Okolí obrázek 4
Okolí obrázek 5
Okolí obrázek 6

Reference

 • Ing. Dřímal Miroslav

  Dobrý den paní Hanušová,
  Děkuji za pěkné a mile strávené chvíle ve Vašem sklípku. Myslím, že akce se celkem podařila, víno bylo příjemné, občerstvení, obsluha i ubytování velmi dobré, myslím že jste i zapůsobili kladně na některé spolužáky, kteří momentálně pracují v soukromém sektoru a otevřeně se bavili, že se v budoucnu na Vás obrátí s možností uspořádání podobné akce pro své společnosti. Dokonce tento názor sdíleli i kolegové ze Slovenska. Je jen možná škoda, že se nemohli zúčastnit této akce dva kolegové z Prahy, kteří vyloženě objíždějí sklípky po Moravě, avšak vzhledem k tomu, že jsou začleněni v krizovém řízení pražského magistrátu, musejí se v dnešních dnech účastnit jednání a dodávat podklady k odstraňování následků po povodních.
  Ještě jednou díky, do budoucna Vám přeji mnoho podobně spokojených klientů.
  Ing. Dřímal Miroslav

 • Peter

  Friendly owner Marcela with her family. Shared facilities were nice and clean- no coment. Nice view on landscape.

 • Marcin

  Bardzo przyjazne podejście właścicieli, piwnica z winami do zakupienia, piękne okolice, mieszkańcy miasteczka bardzo sympatyczni.

 • Anonym

  I like the attitude of the owners. They were very friendly and talkative. And the view on arounding hills was breathtaking.

 • Da-Scrappy Cocco

  Sklípek a ubytování skvělé, vínko báječné, pan Hanuš s jeho paní výborná dvojka:-) Díky moc za skvělou dovču u vás v Blučině!

 • Stanislav

  Отличный пенсион за такие деньги, сто двадцать евро за компанию из 8 человек. Интересный винный погреб. Хозяйка с пониманием, приехали в полночь, а это не вызвало проблем. Нареканий нет.

 • Vinčo

  Ochutnali jsme a letos už nechceme žádné jiné vínko!
  Marie

 • Žaneta Š

  Nejlepši

Rezervace sklípku

Zavolejte nám, napište, nebo jednoduše využijte náš kontaktní formulář.
Otevírací doba je dle domluvy. Těšíme se na Vás.
info@vinarstvihanus.cz
+ 420 721 734 629
+ 420 736 605 961